#ЩоЧитатиВихідними

І почнемо ми із захопливого роману нашого вчорашнього іменинника Леоніда Кононовича «Чигиринський сотник».

Автор переносить нас у часи Запорізької Січі. Маленькому хлопчику Михасю випадає доля врятувати Україну від великого зла, що насувається. Небезпечна пригода чекає на нього попереду — перевертні, відьми-бісуркані, чорти, перелесники. Але дійти до кінця й врятувати майбутнє йому, на щастя, допомагає козак-характерник)
«Чигиринський сотник» — потужне пригодницьке українське фентезі, яке захопить вас і ваших дітей, племінників й племінниць, молодших братів та сестер. Ідеальна книга для сімейного читання!

Наступна книга дуже потрібна українцям. Щоб пам’ятати про минуле, і не допустити трагедії знову. Мова про нашу новинку, альбом і книгу спогадів Олега Векленка «Чорнобиль: етюди з натури». 1986 рік сколихнув світ катастрофою. Вибух на Чорнобильскій АЕС поставив під загрозу життя мільйонів. Для ліквідації наслідків аварії з усього Радянського Союзу призивались десятки тисяч людей. Художника Олега Векленка це також не оминуло. У книзі «Чорнобиль: етюди з натури» автор зібрав спогади про ті страшні місяці біля реактора. Переживання, будні, примітивний захист і відчуття справжньої небезпеки.  Унікальність видання у тому, що історії пана Олега доповнені авторськими малюнками та фотографіями й перекладені англійською мовою.

Ну і закриває нашу сьогоднішню рубрику світовий бестселер та наш багаторічний хіт «Паризький архітектор». Книга, що з’явилася з-під пера американського письменника й архітектора (співпадіння?) Чарльза Белфора).

Друга світова війна. Окупований Париж. Молодому архітектору Бернару Люсьєну несподівано пропонують виконати одне дуже дороге, але складне замовлення: спроектувати таємні схованки й укриття в будівлях Парижу. Пізніше він дізнається, що схованки призначені для заможних євреїв, які ховаються від нацистського режиму. Перед ним з’являється моральна дилема — відмовитись чи піти проти нацистів, наразити себе на смертельну небезпеку та все ж залишитись людиною?  Хоч і вагаючись, Бернар все ж таки зробить правильний вибір, який згодом змінить докорінно його життя.
Роман «Паризький архітектор» не даремно став бестселером за версією New Yorks Times та фіналістом Дублінської премії у 2015  році.

І на цій оптимістичній ноті кажемо вам, до зустрічі наступної суботи)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.