“Green Card”, Володимир Кошелюк

Здивований несподівано гостросюжетним форматом цього роману вже автор передмови, батько українського бойовика Леонід Кононович. “Роман учителя географії з Корсуня Володимира Кошелюка став для мене справжнісіньким відкриттям: він геть ні на що не схожий, і, відкривши текст у своєму комп’ютері, я вже не зміг від нього відірватися”, – дізнаємося ми про переваги цієї книжки над рештою актуального чтива.

Насправді ж цей небуденний твір про хлопця, що виграв у лотерею “зелену карту” до Америки, круто змінивши своє життя, схожий на захопливий кіносценарій. У якому дуже картинно – стисло, жорстко, яскраво – показана муштра українського найманця в морській піхоті США, бойові дії в багатьох країнах з Україною включно, а також розказана родинна історія головного героя. Особливо вражає сцена визволення батька героя з донецького полону.

“Близько першої години ми вийшли на точку. У видолинку стояла облуплена довгаста будівля. Навколо ні душі, тільки дощ шельпотить, ляпає в розкислу землю. Метрів за триста залягли. Я обдивився будівлю в тепловізор. Нічого. Підкрадаємось ближче. “Санич” завмер: щось дзявулить. Собака. Добре, що вітер навпроти. Треба починати. Поряд сопе Руслан. Час!”

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 30.06.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями