Червона літера

Чи чули Ви коли небуть про заборонені книги? Книги, які потай друкували, читали, передавали та переказували. Думаю, що так, але все одно звучить дивно, що книгу не можна відкрито купити, позичити чи просто скачати з інтернету.

Однією з таких заборонених книг була “Червона літера” Натаніеля Готорна. Це історія про кохання, про гріх та про дуже сильну жінку. Жінку, яка відчувала на собі важкий тягар пересудів, презирства, зневаги та жорстокості тогочасних людей, а на грудях у неї горів знак гріха. І хоча це був не тільки її гріх, а також гріх її співучасника, той не зміг зізнатись та розділити її долю. Вона мужньо та самостійно розплачувалась за нього та себе, а також ростила донечку, маленьку Перл, свій скарб.

Для мене це історія про те, наскільки жінка сильніша морально та фізично від чоловіка. Так, вона згрішила і дитина була результатом цього гріха, але вона відкрито прийняла та спокутувала це, не ховаючи голову у пісок та роблячи вигляд, що її це не стосується. Водночас, вона залишилась доброю, чуйною, люблячою та співчутливою до інших.

Це цікава, емоційно насичена книга і, що є великим плюсом, дуже легко читається.

 

26. Заборонена книга – #ФабулаКнигоманія2017_26

 

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_26

 

 

 

 

ФабулаКнигоманія2017ФабулаКнигоманія2017_26