В Україні вперше створюють бібліотеку книжкових відеооглядів

Соціальна ініціатива за підтримки Українського  культурного  фонду спрямована підвищити рівень читання в Україні,  а ще розвіяти міф про те, що сучасна паперова література вже не є актуальною.

 

Проєкт передбачає зйомку відеороликів, які формують цикл з оглядом книжкових новинок, розмов із авторами, відгуків на книги та дискусій навколо них. 

 

Онлайн бібліотеку книжкових відеооглядів створили на YouTube. У роликах, розміщених на каналі, глядач отримує інформацію про книгу, автора, стислий сюжет, акцент на читацькій аудиторії – кому вона буде цікава та інші унікальні відомості. 

 

Соціальна ініціатива має на меті надання чесної та стислої інформації про видання і забезпечення доступу до бібліотеки книжкових рев’ю у будь-який час, як сучасних українських авторів, так і видатних авторів світової літератури. 

 

Як зазначають організатори, потреба в організації великої кількості нової літератури в зручній та сучасній для читача формі існувала давно. Кількість вітчизняної україномовної та зарубіжної літератури постійно зростає. Це, звичайно, позитивний процес, який потребує нових викликів. 

 

Огляди знімають лідери думок, представники видавництв, активісти,  журналісти, інші автори та книголюби.  Долучитися до соціальної ініціативи та надіслати свій відгук на пошту організаторам проєкту може кожен охочий. 

Таким чином канал стає платформою для того, аби читач зміг поділитися своїми враженнями, а ще формує потужну спільному книголюбів. 

 

Для українських видавців створення такої ініціатив означає те, що з’являється онлайн-проєкт, який не залежить від закриття книжкових магазинів та відсутності книжкових виставок та ярмарок. Це підвищує читацький попит, просування новинок та надає підтримку українському книговидавництву.

 

https://www.youtube.com/channel/UCwxW38_L8gMPhW7urHQ2vAg

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями