ТОП-12

Ми працюємо без відпочинку для того, щоб ваш книжковий квітень точно  був спекотним. Тому ловіть наші гарячі книжкові анонси.

 

 • Юрій Винничук «Вілла Деккера» ­ — це суміш ретродетективу та політичного трилеру. Репортер відомий своїми темними зв’язками намагається вполювати душогуба, який знущається над жінками. Та він ще не усвідомлює, що жертвою може стати він сам.
 • Остап Українець «Дискордія». Весна народів. Мова буде йти про Іґнація Камінського, який, вийшовши з в’язниці, нарешті повертається додому. Він має авторитет серед місцевих жителів й тому долучається до дебатів між поляками й русинами, що ніяк не можуть вирішити, чи об’єднуватись проти імперії, чи все ж таки відвойовувати своє.
 • Олексій Філановський «Провінціал». Дефан вирішив піти шляхом віри і присвятив своє життя збагаченню Святого престолу. Він навіть став скарбником папського двору, створив першу банківську систему, монетизував віру,  але не все так радісно у його житті, адже труднощі лише починаються.
 • Крістофер Пріст «Престиж». Небезпечні трюки на межі життя й смерті, карколомні ілюзії, від яких натовп затамовує подих. Та ніхто не усвідомлює, що це справжня війна між двома найсильнішими ілюзіоністами за увагу глядачів.
 • Бернардін Еварісто «Дівчина, жінка, інакша». 12 історій про долю зовсім різних жінок, переважно темношкірих англійок, які мріють, закохуються, відстоюють свої права та гідність у світі, де відтінок шкіри має значення.
 • Майкл Шебон «Телеграф-авеню». Нічого доброго не може принести будівництво нового розважального центру власникам маленької крамнички вінілових пластинок. Спокійне життя магазину під загрозою. Кожен з власників повинен вирішити, як жити далі й чи потрібно боротись за свої мрії.
 • Енн Тайлер «Рудий на узбіччі». Життя Міка йде шкереберть, коли біля його дверей з’являться парубок, який запевняє, що він його син. Сорокарічному холостяку вмить доводиться перелаштовувати своє життя, а тут ще й на передодні його кинула дівчина…
 • Френсіс Форд Коппола «Живе кіно». На вас чекають справжні  закулісні драми від режисера Френсіса Форда Копполи, відомого всім по кінострічкам «Хрещений батько, «Дракула» та безлічі інших культових стрічок.
 • Джеймс Глік «Геній». Біографія одного з найвидатніших фізиків  Річарда Феймена, в якій відкривається справжнє життя генія, його злети й падіння, мрії та розчарування.
 • Ден Гарріс «На 10% більше щастя». Популярний американський репортер легкою мовою та з кумедними історіями із життя ділиться своїм досвідом у практиці медитації.
 • Бредлі Войтек, Тімоті Верстінен «Чи сняться зомбі воскреслі вівці?». Дует видатних неврологів на прикладі зомбі розповідають про функціонування мозку під час сну, нейронні системи контролю руху й відповідають на питання, чи сняться зомбі воскреслі вівці.
 • Олексій Філановський «Карго-маркетинг і Україна». Олексій розвінчує бізнес-міфи, пропонує інструменти та методи для створення ефективного маркетингового плану. Автор пояснює, як задовольняти потреби споживачів, на що звертають увагу клієнти, і трохи зазирає у майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії: