Жінок потрібно любити 365 днів на рік, а у березні згадайте про Шевченка

Людина, яка стала іконою нашого народу, національним героєм. Людина, про яку сказано багато хороших і добрих слів. Людина з важкою долею і феноменальним талантом. Пройшло вже чимало років з часів його життя, але Шевченко й досі залишається актуальним і зрозумілим для нас. Давайте сьогодні поговоримо про те, як сучасність вшановує пам’ять великого Кобзаря.

Поетичний стріт-арт

Харків

Почнемо з нашого рідного Харкова. Проїзд Садовий, 30. Найбільше графіті в Україні. Творча група  Kailas-V перетворила звичайну сімнадцятиповерхівку на справжній витвір мистецтва. Художники взяли за основу портрет Шевченка, написаний Іваном Крамським у 1871 році. Загальна площа репродукції 43 метри заввишки і 12 метрів завширшки склала 500 квадратних метрів, що привело її у книгу рекордів України. На створення цього проекту пішло близько 900 балончиків фарби і майже місяць нічних робіт.

Харків (4)

Ще один шедевр прикрашає стіну Бєлгородського узвізу.

Київ, набережна (2)

Київ по праву можна вважати лідером за кількістю вуличних портретів видатних особистостей, в тому числі й Шевченка. Цей стріт-арт з’явився у серпні 2014 і був приурочений до Дня Незалежності України.

Київ, Мурашка (1)

Київ, вулиця Мурашка 2.

Шевченко - Microsoft Word

Київ, вулиця Грушевського. Трилогія «Ікони революції».

Київ, Большевик

Київ, стіна машинобудівельного заводу «Більшовик».

Кременчуг (1)

Кременчук. Тиждень роботи і 10 балончиків фарби.

Чернігів

Чернігів. Малюнок ініціативних старшокласників.

Дніпро (1)

Набережна Дніпропетровська.

Опубліковано у Новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.