Увага! Через велику кількість замовлень відправка може затримуватись на 1-3 дні!

Неймовірні детективи

Детективні книжки

 

Детективи — це цілий пласт культури, який міцно закоренився і в кіно, і в літературі. Суцільне задоволення читати детектив, де є не тільки закручений сюжет. Найбільш цікаві детективи, книги взагалі, в яких інтрига переплітається з уміло прописаним характером героя та тримається до останньої сторінки. Найпопулярніші детективи наших авторів мають усі ці складові. Наш інтернет-магазин з радістю пропонує широкий асортимент детективної літератури. Навіть найвибагливіший книгоман сьогодні може знайти для себе захоплюючі детективи, книги українською мовою користуються великим попитом, який, сподіваємось, буде тільки збільшуватись.

Тож налаштовуйтесь, зараз познайомимось з ними ближче.

Але спочатку оголошення: з 1 по 7 жовтня включно ми проводимо акцію для тих, хто любить неймовірні детективи та трилери. При замовленні на сайті скористайтеся промокодом «Детектив20» та отримайте знижку -20% на трилери та книжки  детективного жанру. Усі детективи та трилері зібрані в розділі Акція.

Зараз найкращий час, щоб читати детектив)

 

Цікаві детективи

Детективи загалом чи не найунікальніший літературний жанр. Захопивши увагу читачів багато років тому, вони не відпускають її й до сьогодні. Мимоволі замислюєшся, чому читати детектив завжди так цікаво? В чому їх секрет? Вони надихають? Розважають? Відповідають на якісь запитання? Вселяють надію? Додають романтики? Так, цілком ймовірно, детективи можуть містити елементи всіх цих складових успішного твору. Але є й ще дещо, і воно вирізняє детективи з-поміж інших жанрів. Це дещо – це гарантія того, що злочин розкриється, а всі секрети стануть явними. Це присутність в історії героя-рятівника, який будь-що допоможе. Цей герой, де б і коли б він не жив, розгадає загадки, розставить все на свої місця. Автори, що пишуть найпопулярніші детективи, настільки вигадливо інтегрують детективні лінії  в історичну, політичну, іронічну, фантастичну, психологічну прозу, а деякі взагалі можуть дозволити собі ризикнути й змішати більшість цих жанрів разом. Популярні детективи, книги з інтригуючим сюжетом все частіше хочуть купити кіностудії, а читачі з  нетерпінням чекають на захопливі фільми та серіали.

           

Актуальні детективи українською  

Останнім часом читати детектив стає все цікавішим — набули популярності корейські або китайські детективи, книги азіатських авторів, щоправда, перекладаються не дуже активно. Наше видавництво звернуло увагу на популярні детективи: книги відомого іспанського  письменника Артуро Переса-Реверте з трилогії «Фалько», скандинавський детектив — роман «1793» Нікласа Натт-О-Даґа. Звісно, ми видаємо й українські детективи — «Ситуація нуль» Володимира Єшкілєва, військовий детектив «Позивний Бандерас» Сергія Дзюби та Арсенія Кірсанова, кримінальний детектив Андрія Войніцького «Новини». Виходять нові книги, детективи 2020 року відомого французького письменника Франк Тільє вже отримали схвальні відгуки наших читачів. Спочатку вийшов його детективний трилер «Пазл», зараз видавництво готує видання «Головоломки» — ще одного роману автора. Сподіваємось, неймовірні детективи Тільє скоро отримають гідні екранізації. Купити сучасні детективи, книги українською та російською мовами та класичні видання завжди можна на нашому сайті, доставка Укрпоштою від 100 грн безкоштовна.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж! Увага! Через велику кількість замовлень відправка може затримуватись на 1-3 дні!  

Діє до 31.12.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями