Книги рятують довкілля

Екологічна ситуація в світі погіршується рік у рік, особливе занепокоєння викликає зменшення площі лісів — на сьогоднішній день знищено майже 20% амазонської сельви, гостро стоїть питання браконьєрської вирубки карпатських лісів. Наше видавництво ще два роки тому почало співпрацю з вітчизняним виробником еко-паперу.  Еко-папір виготовлюється із вторсировини і відбілюється без використання хлору. У якості вторсировини, зазвичай,  використовується макулатура, але наші партнери перші в Україні налагодили переробку пакетів Tetra Pak, що дозволяє не тільки врятувати дерева, а й зробити нашу планету чистіше, переробляючи по суті сміття.

Ми завжди готові підтримати подібні еко-ініціативи, адже, використовуючи еко-папір, на одному накладі в 1500 примірників ми рятуємо від вирубки близько 20 дерев.

При цьому для нас важливо, щоб якість паперу відповідала якості наших видань. На жаль, використання екологічної технології відбілювання без застосування хлору, іноді призводить до того, що білизна паперу однієї партії може трохи відрізнятися. Так сталося з папером, на якому були надруковані дві наші останні новинки «Чому зебри не страждають на виразку» Роберта Сапольські та «Міністерство Правди» Доріана Лінскі.

Папір одного з блоків книги трохи відрізняється за кольором, інші поліграфічні показники видання бездоганні. Розуміючи, що подібний недолік видання може зіпсувати нашим читачам естетичне задоволення, весь наклад буде продаватися зі знижкою -30%.

Ми просимо вибачення у всіх за цю прикру ситуацію!

Якщо так сталося, що ви отримали книгу по передзамовленню, зв’яжіться з нами, ми повернемо вам різницю у ціні.

Дякуємо всім за розуміння! Сподіваємось, що виробництво еко-паперу буде розвиватись та вдосконалюватись. А ми всі разом будемо дбати про довкілля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями