Amazon Studios екранізує зворушливий роман «Лілі та восьминіг»

Дебют магічного реалізму сценариста Стівена Роулі про чоловіка та його вмираючого пса адаптується в формі художнього фільму одним з гігантів телеіндустрії.

 

Amazon Studios купила права на екранізацію бестселера «Лілі та восьминіг». Майкл Митник (“Війна струмів”, серіал “Вініл” для HBO) вже закріплений як сценарист Стівен Роулі та Роб Вайсбах стануть виконавчими продюсерами. Лорен О’Коннор і Джулі Рапапорт будуть слідкувати за проектом Amazon Studios.

дабл

Надзвичайно сумний, але в той же час неймовірно красивий дебютний роман Роулі, написаний в чарівному реалістичному стилі, розповідає про стосунки між чоловіком та його таксою Лілі. Автор використовує восьминога, який “присмоктався” до Лілі, щоб розкрити ідеї всепоглинаючої хвороби (пухлини), смерті та прив’язаності, вміння відпускати домашніх тварин, яких ми любимо. Цей роман ставлять в один ряд з «Життям Пі» та «Марлі і я», з елементами “Гонок на мокрому асфальті”. Видана в червні 2016 року, книга фігурувала у багатьох списках хітів місяця, була опублікована у близько 20 міжнародних виданнях і стала національним бестселером. Відгуки були сильними. Booklist охрестив її «надзвичайно автентичною, гостро проникливою та несамовито болісною даниною чистоті любові між домашнім улюбленцем та людиною». Washington Post поставив позначку «повинно бути прочитано» в категорії “собачої” літератури того літа, і назвав роман «глибоким досвідом».

 

Книга стала сенсацією, коли 43-річний Роулі, сценарист, який намагався увірватися в світ бізнесу, отримав майже семизначний аванс за роман, який він почав писати після смерті своєї такси Лілі. Ця угода, яку отримав Роулі, нагадує видавничу версію 21-го століття схеми, відкритої родиною Шваб: Стівен Роулі найняв позаштатного редактора Моллі Ліндлі, щоб допомогти йому удосконалити рукопис. Вона натякає друзям у Simon & Schuster, що книга є дещо особливою. А потім, після 48-годинних бурхливих переговорів, Роулі отримує угоду – хоч він раніше ніколи не писав книжок. Насправді, Лілі починалась як невеличке оповідання, але потім бойфренд Роулі сказав, що з цього можна зробити хорошу книгу. Що було далі, ви знаєте.

20160523_Mrs+Sizzle+Steven+Rowley_23914

Оригінал публікації за посиланням: https://goo.gl/g6f3TG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями