Все буде РОК-Н-РОЛ!

Потужно! Рок-н-рольно!!! Літературно!!! Це сталося!!!!

Друзі, шанувальники Фіолету і рок-музики загалом та любителів крутої української прози — цей день для вас! Ми відкриваємо передпродаж нового роману Сергія «Колоса» Мартинюка«Рок-н-рол»!!!

Вони не просто команда, вони справжня рок-банда, яка спіймала хвилю слави, вони драйовові, щирі й трошки божевільні. Попереду столиця, запис нового альбому й нова хвиля світової слави. Але за тиждень може статися дуже багато. І життя вже не буде таким, як колись! «Рок-н-рол» — перший по-справжньому роковий роман в українській літературі! Тут ви зустрінете Карпу, Положинського і навіть живого Кузьму. Тут ви побачите справжнє закулісся. Тут ви відчуєте реальну глибину безодні, яка інколи народжується в грудях музикантів, тим самим спонукаючи їх на створення шедеврів.

Потужними партнерами видання стали найяскравіші зірки української рок-сцени: продюсер гурту «Бумбокс» Олексій Согомонов, фронтвумен гурту Qarpa Ірена Карпа, запальний фронтемен гурту O.Torvald Женя Галич та найфестивальніша ведуча України, радіо-діджейка Вікторія Жуковська. Для кожного з них цей роман став несподіваним відкриттям і для кожного по-різному. Тож, не зволікайте.

Беріть до рук гітари…ой, тобто — замовляйте новий роман Колоса прямо зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії: