У 1929 році після краху Нью-Йоркської фондової біржі, компанія Коносуке Мацушіти опинилася на межі банкрутства. Незважаючи на вплив Великої депресії на японську економіку, Коносуке не пішов второваним шляхом масових кризових звільнень. Всупереч очікуванням партнерів і конкурентів голова Mutsuhito Electric оголосив співробітникам компанії, що звільнень не буде. Антикризова стратегія бізнесмена базувалася на максимальному зниженні виробничих витрат…
Читати даліНовини
У багатьох джерелах, пов’язаних з життєписом Коносуке Мацушіти часто згадують про бідність його родини. Та почалось все не так сумно. Народився Коносуке у японському селі Васамура в 1894 році. Він був восьмою дитиною в сім’ї, а його перші роки життя пройшли у достатку. Батько майбутнього бізнесмена, Масакусу, володів 150 акрами землі та рисовим бізнесом і…
Читати даліПриготували поп-корн? Тоді починаємо) Відкриває добірку — «Висотка». Фільм знятий на основі однойменної книги Джеймса Балларда, одного з найвідоміших письменників Британії. Стрічка переносить нас у Лондон 1975 року. Доктор Ленг (Том Хіддлстон) переїздить у нове житло, елітну висотну новобудову. Тут є абсолютне усе, хіба що на роботу доводиться їздити автомобілем. Але дещо дивне не дає…
Читати даліГордовитий поляк, шляхетський гонор, різкі антирадянські висловлювання, занадто «розумна книжка» про шахову дошку. Дуже часто знайомство з Бжезинським вичерпувалося підбіркою вигаданих цитат на розважально-політичних ресурсах. Ким насправді був Збіґнєв Бжезинський? Сірий кардинал американської зовнішньої політики, який протягом 50 років розвалював Радянський Союз? Великий стратег, вчений чи розкручений медіа персонаж?
Читати даліМинулий рік виявився для нас надзвичайно продуктивним та захопливим! А рік новий уже зараз обіцяє бути ще цікавішим, наповненим яскравими моментами і, звісно, книжковими новинками! #СеріїФабули помітно розширились та доповнились творами як відомих в Україні та світі авторів, так і дебютантів. І ми з радістю розповідаємо вам про них на початку 2019 року.
Читати даліЗдавалося б, у чому секрет історії про Полдарка, яку полюбили мільйони читачів по усьому світу? Відповідаємо — у простоті сюжету, легкому стилю автора, яскравих персонажах та незабутніх пейзажах графства Корнуолл. Сьогодні ми розкажемо вам 5 цікавих фактів з історії створення саги про Росса Полдарка. Отже, до справи!
Читати даліСтиль життя по-сербськи чимось нагадує данське хюґґе 🙂 Тільки у сербів це називається «мерак» (в перекладі – «кайф»). Теплолюбні, веселі, чимось схожі на іспанців та італійців, вони насолоджуються життям і прагнуть гармонії, абсолютно не переймаються проблемами і не обтяжують себе роботою) У них навіть є дещо подібне до сієсти й короткого дня. Для серба праця…
Читати даліВікіпедія запевняє нас, що наша сусідка Румунія – зовсім молода країна, заснована лише в середині XIX ст., та, занурившись у культуру й колорит цієї країни, відразу поринаєш у її тисячолітню історію.
Читати даліОзеро Байкал, Ермітаж і велетенські території, це те що ми відразу згадали про Росію, не відволікаючись на політику. Простори цієї країни настільки великі та багаті на природні ресурси, що вона б без проблем могла зайняти територію усієї планети Плутон. Але сьогодні ми побалакаємо про чудових авторів цієї країни, які заховались у наших підказках до…
Читати даліНезабаром наша мандрівка по світу з #FabulaBookMap приведе до таємничої Румунії. Тому ми з #booklocation вирішили поїхати на розвідки й дізнатися, що ж цікавого приберегла для нас ця країна)) Шукати довго не довелося)
Читати далі