Оплата

Замовлений товар можна сплатити в один з чотирьох варіантів

1. При отриманні замовлення через «Укрпошту». Ви сплачуєте за посилку післяплатою, розрахунок під час отримання посилки у відділенні зв’язку.

Додатково треба буде сплатити поштовий збір за здійснення післяплати, який складає при сумі замовлення до 500 грн – 10,00 грн, до 2000 – 2%, якщо сума більша за 2000 грн, поштовий збір складає 1% від суми.

2. При отриманні замовлення через кур’єрську доставку Укрпошти. Ви можете сплатити замовлення готівкою кур’єрові з урахуванням вартості доставки. При цьому поштовий збір складає 4%, якщо сума замовлення до 500 грн; 2%, якщо сума складає від 501 до 1000 грн; 1,2%, але не меньше 6 грн при сумі замовлення від 1000 грн)

3. При отриманні замовлення через «Нову пошту». Ви сплачуєте у відділенні банку на рахунок, номер якого вам буде надано оператором під час узгодження замовлення. Таким чином ви не сплачуєте кошти за переведення грошей. Або ви можете обрати доставку накладеним платежем та сплатити замовлення при отриманні.

4. При отриманні замовлення через кур`єра (по Харкову та Україні). Ви можете сплатити готівкою безпосередньо кур`єру з урахуванням вартості доставки або передплатити замовлення на номер рахунку.

Для того, щоб зекономити свої кошти та не платити поштовий збір, потрібно вибрати сплату через систему LiqPay. Для цього достатньо обрати цей вид оплати при оформленні замовлення та користуватися вказівками системи.

Оплата замовлення через LiqPay

LiqPay – це система миттєвих платежів, що створена ПриватБанком (Україна). LiqPay дозволяє легко відправляти гроші з банківської картки систем VISA/MASTERCARD або будь-якої картки ПриватБанка на віртуальний рахунок в системі LiqPay, що прив’язан до номеру мобільного телефону. За допомогою рахунку в LiqPay ви можете розраховуватися в інтернет-магазинах, переводити кошти на інший рахунок LiqPay, поповнювати телефон и таке інше. Основні переваги LiqPay:

* зручність;

* високий ступінь захисту;

* не потребує реєстрації. Ідентифікатором (номером рахунку) служить номер мобільного телефону, а високий рівень безпеки забезпечується технологією OTP (One-time Password – одноразовий пароль). Транзакції підтверджуються динамічним одно-разовим паролем, котрий висилається в безкоштовному СМС.

* не потребує встановлення спеціальної програми (на відміну від WebMoney);

* більш низькі ціни в порівнянні з оплатою по СМС;

* можливість покупки декількох книг відразу.

Як зробити покупку за допомогою системи LiqPay на нашому сайті? Поповнення рахунку LiqPay.

* Для попереднього поповнення рахунку LiqPay ви можете скористатися наступними способами:

поповнення за допомогою Інтернету (на сайті https://www.liqpay.com) з карточок систем VISA / MASTERCARD, емітованої будь-яким банком і не маючої обмежень на вчинення інтернет-транзакцій.

* поповнення за допомогою терміналів I-BOX.

Якщо ви є володарем карточок систем VISA / MASTERCARD, ви можете зробити покупку на сайті без попереднього поповнення рахунку LiqPay! Для здійснення покупки на нашому сайті за допомогою даної системи Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Оберіть книги, які ви бажаєте придбати та їх кількість та виберіть спосіб доставки.

screen_6

2. Наступним кроком введіть контактні дані. Після цієї форми, Ви побачите суму замовлення з доставкою. В якості способу оплати виберіть платіжну систему LiqPAY. Уважно перевірте своє замовлення та введені дані та натисніть кнопку “Підтвердити замовлення”.

3. На наступній сторінці потрібно натиснути унопку “Оплатити”, після чого Вас перенаправляють на сторінку безпосередньо системи оплати LiqPay (https://www.liqpay.com)

screen_8

де Ви підтверджуєте своє бажання сплатити зазначену суму на користь вказаного продавця. Натисніть «Подтвердить».

screen_9

Якщо ви вперше використовуєте свою карту в системі Liqpay, то платіж не буде миттєвим – всі нові карти проходять перевірку, що забезпечує безпеку платежів! Гроші будуть зняті з балансу Вашої кредитної карти відразу і зараховані на наш рахунок тільки після повної перевірки картки. Ви повинні отримати звіт про те, що операція перекладу пройшла успішно.