Як купити?

В нашому інтернет-магазині представлено продукцію видавництва «Фабула». До вашої уваги художня література від кращих вітчизняних та зарубіжних авторів, література нон-фікшн та література для сімейного дозвілля.

Реєстрація на сайті

Пройдіть просту процедуру реєстрації, перш ніж замовити товар в каталозі видавництва «Фабула». Після реєстрації Ви станете нашим клієнтом і отримаєте можливість користуватися всіма послугами нашої компанії. Вказані при реєстрації контакти допоможуть нам зв’язатися з Вами для того, щоб повідомити деталі доставки, повернення або про надходження товарів, що Вас зацікавили. Скориставшись логіном та паролем, Ви станете учасником бонусної програми, зможете здійснювати покупки і робити попередні замовлення на надходження, що очікуєте.

Особистий кабінет

В особистому кабінеті Ви можете відредагувати свої персональні дані, додати адреси доставки, скористатися списком бажань, простежити за історією нарахування бонусів, зв’язати акаунт з соціальнми мережами, стежити за очікуваними надходженнями новинок.

Список бажань

Ви можете створити списки бажань і додати до них товари, а також видаляти і переміщати товари зі списку в список. Одного разу додавши товар в список бажань, Ви завжди зможете переглянути, що планували придбати і з якого приводу.

Очікувані товари

Ви можете слідкувати за статусом товарів, яких тимчасово немає в наявності. Як тільки очікуваний товар буде доступним до покупки, інформація про товар оновиться і Ви зможете оформити замовлення.


Мої замовлення

За допомогою цього меню Ви можете відслідковувати статус поточного замовлення та історію всіх замовлень на нашому сайті. Розгорніть зміст замовлення і Вам стануть доступні всі його дані: дата, номер, поточний статус відправки, ім’я одержувача, контактні дані, форма оплати, список товарів і кількість нарахованих бонусів за замовлення.

Знижки

На сайті інтернет-магазину діють наступні знижки:

* при замовленні товарів на суму від 600 грн, ви отримаєте знижку 5%

* при замовленні товарів одного найменування у кількості від 10 штук, ви отримаєте на них знижку 10%

Увага! Знижки не сумуються і не розповсюджуються на товар із категорій “Розпродаж” та “Товар місяця”.