_DSC6812

Юний Шерлок з синдромом Аспергера

47/52 Книга з собакою на обкладинці – #ФабулаКнигоманія2017_36

Марк Геддон «Загадковий нічний інцидент із собакою»

Згідно анотації це мала б бути детективна історія про пошуки вбивці сусідського пуделя, розказана юним фанатом Шерлока Голмса – хлопчиком Крістофером. Але ось злочин розкрито, а книжка не закінчується, а насправді тільки починається. І хлопчик, який її пише – не простий собі підліток, а дуже обдарований математик, щоправда – з розладами поведінки. Тобто Крістофер є аутистом, у нього синдром Аспергера, і цей факт просто таки випробовує на міцність його оточуючих, перш за все – батьків. Адже малий живе за своїми власними правилами у своєму окремому світі, де жодним соціальним зв’язкам місця немає.

Попри те, що хлопчика сміливо можна назвати відлюдником, його, все ж таки, спіткають екстремальні (у його випадку) пригоди: Крістофер, який ніколи сам не виходив за межі власної вулиці, вперше потрапляє на вокзал, у потяг, в Лондон, у метро, тікає від поліцейських і гавкає на перехожих. Чим закінчилася ця історія, можна дізнатись, прочитавши «Загадковий нічний інцидент із собакою». І нехай вас не дивує, що розділи у книзі пронумеровані лише простими числами: 2; 3; 5; 7; 11; 13; 17; 19; 23; 29; 31; 37; 41; 43; 47… Це теж одне з правил Крістоферового світу.

До речі, гадаю, що книжка точно має сподобатися фанатам «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатана Сафрана Фоєра.

#ФабулаКнигоманія2017 #ФабулаКнигоманія2017_36 #іринастахурська

Дякую.

З повагою,

Ірина Стахурська

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.