Несбе

Ю Несбе. Красношейка

#ФабулаКнигоманія2018 #FabulaBookMap_27

31/50

Минулого року я читала «Сніговика» Ю Несбьо. І починаючи читати «Червоногрудку», я чекала на стандартний детектив із динамічним сюжетом і описами злочинів надмірної жорстокості. Але і цьому детективі все було значно глибшим й інтригуючим, із залученням деяких моментів з історії та теперішнього життя Норвегії.

Харрі Холле, інспектор служби безпеки, береться за розслідування справи – незаконної купівлі зброї. Ця справа виявиться для Харрі Холе складною і заплутаною, адже в ній будуть і пошук вбивці із роздвоєнням особистості, і «щури» в поліції, і військові та особисті таємниці воїнів часів Другої світової війни, і шалене кохання. Минуле переплітається із сьогоденням, щоб розкрити мотиви вчинків різних героїв, у тому числі злочинців, які, пояснюючи свої думки і логіку дій, бажають, аби їх почули і зрозуміли.

Захопливий роман, до кінця тримав у напруженні; у ньому так багато деталей і подій, що при читанні декілька разів змінювалися думки щодо ймовірного злочинця. Як на мене, трохи швидкий фінал, але він аж ніяк не зіпсував загального враження від книги.

Опубліковано у #ФабулаКнигоманія2018, Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.