Вишуканий трилер!

Останнім часом саме ця книга постійно потрапляла мені на очі в інтернеті. Позитивні відгуки, високі рейтинги… От, хоча б, згідно з дослідженням Бі-Бі-Сі “The Big Read” (200 найкращих романів усіх часів) “Ребекка” посіла 14 місце! А нещодавно я пригадала, що у маминій бібліотеці бачила ось таку обкладинку (як на фото).
Прочитала цей роман на одному подиху. Він захоплює з перших сторінок і тримає в напрузі аж до останньої! Такий собі надзвичайно вишуканий гостросюжетний детектив. Чому вишуканий? Бо тут не буде жорстоких вбивств, розчленованих трупів тощо. Але з самого початку ви розумієте, що всі приховують якусь неприємну таємницю і, чим ближче ви до її розкриття, тим моторошніше стає… А кінець книги просто дивує – я такого точно не очікувала!
Інтригує ще й те, що ім’я головної героїні жодного разу в романі не згадується! Так, вона місіс де Вінтер, але не її звати Ребекка… Кого ж? Зацікавило? Тоді читайте – обіцяю, нудьгувати не доведеться!
Отже, всім рекомендую. Сама б не проти прочитати інші твори дю Мор’є, особливо оповідання “Птахи”, яке, до речі, екранізував сам Альфред Хічкок.
На превеликий жаль, твори цієї відомої англійської письменниці поки українською не видавалися, тож читала я російською. Сподіваюся, що незабаром Дафну дю Мор’є все ж почнуть видавати й українською.

Одна з улюблених цитат:
“Я люблю, чтобы гости являлись сами, без особых церемоний. Жизнь слишком коротка, чтобы рассылать приглашения.”

#ФабулаКнигоманія2017_1 – Книга, яка вже давно є в твоїй бібліотеці. 1/50

Ksenia Bliznets (on Facebook)

P. S. Через кілька годин після публікації тут свого відгуку побачила, що ця книга незабаром з’явиться у продажу й українською від видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”. Дуже добра новина!

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.