Виходь за межі стереотипів

35/52 Книга в жовтій обкладинці – #ФабулаКнигоманія2017_46

Стівен Левітт і Стівен Дабнер «Думай як фрік»

Здебільшого, ми навіть і не підозрюємо, наскільки стандартно та стереотипно мислимо щодня. Якщо взагалі мислимо (мається на увазі активний мисленнєвий процес). Адже іноді наші дії, слова, вчинки, поведінка загалом просто доведені до автоматизму, вийти за рамки якого нарешті нас і спонукає ця книжка.

Думати як фрік – не означає ламати встановлені суспільством правила, а лише шукати нове і нестандартне вирішення для своїх насущних проблем у кожному окремо взятому випадку. Автори подають надзвичайно багато практичних прикладів, коли це дійсно спрацювало, на відміну від звичних рішень, якими не вдалось подолати труднощі. Думати як фрік ефективно не лише в комерційній сфері, але й, скажімо, у медицині – в цьому вас переконає історія з пошуком причин виразкової хвороби шлунка, наприклад.

Рецепт нестандартного мислення для вирішення завдань доволі простий: потрібно абстрагуватися від всіх моральних, політичних, расових, релігійних та інших упереджень і подивитися на проблему зовсім з іншого, незвичного боку. Якщо ця проблема масштабна, то варто спочатку розділити її на складові – менші «проблемки», і вже їх вирішувати по черзі.

Безумовно, книга цікава, корисна та пізнавальна. Допоможе в саморозвитку і розширить світогляд.

#ФабулаКнигоманія2017 #ФабулаКнигоманія2017_46 #іринастахурська

 

Дякую.

З повагою,

Ірина Стахурська

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.