ulyubleni_virshi_cover-uk_1

Улюблені вірші

Це велика, добре проілюстрована збірка дитячих віршів (+7 пісеньок).

Книга великого формату (найвища книга у книжковій шафі), більше 100 сторінок. Її зміст складають переважно відомі вірші та пісеньки (українські або перекладені). Моїй доні дуже подобаються ці вірші, є улюблені; з цієї збірки ми вчимо вірші до свят і на конкурс читців. Ми навіть не вчимо, а просто їх згадуємо до певної події (стільки багато разів читали цю книгу, що вірші вже добре запам’ятовуються). Завдяки цій книзі я для себе відкрила деяких українських поетів, зокрема Миколу Вінграновського. До цієї книги я ніколи не читала його віршів, а після прочитання купила окремо книжечку його творів.

Дуже мене потішив переклад з російської мови С. Маршака «Вот какой рассеянный», зокрема «А с платформы говорят: – Это город Ленинград» перекладено «Чемний голос відповів: – То є славне місто Львів!». J

Окремо слід сказати про ілюстрації – вони чудові! Над книгою працювало декілька ілюстраторів, тому ілюстрації до різних віршів виконані по-різному.

У цілому, книжка гарна, яскрава, дитина у захваті, перший тиждень після покупки книги читали тільки її. Пам’ятаю, як декілька років тому я читала відгуки відомої української діячки ХХ ст. Софії Русової про українські дитячі книжки, що видавалися на початку ХХ ст.; вона писала про деякі з них: «Розкішне видання, гарна українська мова». З приводу книги «Улюблені вірші» можу сказати те ж саме – гарна українська мова і якісні, гарно виконані ілюстрації. Дійсно, розкішне дитяче видання.

4/50

#Збірка поезії

#ФабулаКнигоманія2017_5

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.