Три сестри

Коли чуєш ім’я Джейн Остін, то зразу ж згадуєш “Гордість та упередження”. Але чи багато людей знає про ранні, менш відомі, але не менш неймовірні твори авторки.

Джейн Остін написала “Три сестри”, коли їй було лише ВІСІМНАДЦЯТЬ років, але навіть у такому юному віці, вона змогла неперевершено передати весь спектр почуттів головної героїні, її переживання та такий малий життєвий досвід. Можливо Джейн Остін допоміг її юний вік, але я думаю, що в першу чергу її помічником був вроджений талант, бо так багатогранно передати цю ситуацію дуже важко, особливо без особистого життєвого досвіду.

“Три сестри” Джейн Остін написані у формі листів, які головна героїня та її сестри пишуть своїй подрузі. Впевнена, що чоловіки, прочитавши цю розповідь, скажуть, що жіночу логіку не зрозуміти, а жінки лише усміхнуться. Бо кожна розуміє наскільки важко дати чітку відповідь на питання для кожної дівчини: виходити чи не виходити за нього заміж? А тут ще проблема, що він ще й не до душі? Але якщо вона не вийде, тоді якась з молодших сестер буде змушена вийти за нього!!! А це зруйнує її життя!!! А що скажуть сусіди?! Стільки питань, скільки проблем і жодної чіткої відповіді чи рішення…

Це ідеальна книга для тих хто хоче познайомитись з творчістю Джейн Остін, але не має часу на великі твори авторки.

27. Книга написана молодим автором (до 30 років на момент написання) – #ФабулаКнигоманія2017_27

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_27

 

Posted in Блоги,Книгоманія2017 and tagged ,.