Щасливі люди читають книжки і п’ють каву

“Не суди книгу по обкладинці”. Чули таке? Я завжди стараюсь слідувати цьому правилу, але коли побачила у книгарні “Щасливі люди читають книжки і п’ють каву”, то не змогла пройти мимо (точніше пройшла, але потім все таки вернулась). Мене полонило все: і обкладинка, і назва. Вони обіцяли мені емоції, які я ще відчувала, читаючи книги. І я не прогадала – книга навіть краща, ніж я очікувала. Я проковтнула її за дві години, а потім ще довго смакувала післясмак.

Це історія жінки, життя якої розбилось неначе хрустальна статуетка. Ще вранці вона – щаслива мама, кохана жінка, і раптом вона вже безутішна вдова, яка ховає свою донечку та чоловіка. Одна аварія змінила її життя назавжди. Головна героїня не має сил жити далі та і не хоче. Її життя поділилось на до та після.

Рік потому, вона почитає робити перші кроки до життя БЕЗ: без свого чоловіка, без своєї донечки, свого п’ятирічного сонечка. І перший кроком було рішення поїхати до Ірландії, улюбленої країни чоловіка, щоб зрозуміти і навчитись жити чи просто існувати без них. Там вона знайомиться з хамовитим самотнім фотографом, з яким сватиться у перші ж секунди розмови.

Звичайно ж потім вони відчули симпатію один до одного, але не очікуйте, що це жіночий роман, де головна героїня кидається в обійми головного героя у кінці книги. Ні, цього не буде. Вона повертається додому у Францію, але сама, без нього. Але вже готова жити далі і розуміє, що її серце одного дня буде готове впустити всередини когось знову.

Це книга про самотність, розпач, горе, про життя “до” та “після”, а також про надію, віру в себе та любов, палку та щиру на початку книги та крихку і невпевнену у кінці.

 

IMG_1550

 

30. Книга, яку ти придбав(ла) через красиву обкладинку – #ФабулаКнигоманія2017_30

 

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_30

 

 

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .