Сашко Дерманський. Крамничка тітоньки Мальви

Це чарівна історія про чудеса, які трапляються на Різдво. Я дуже полюбляю читати на Різдво якість різдвяні історії, аби краще відчути свято, проникнути ся його духом.

Отже, в цій історії розповідається про хлопчика Тишко, який жив із стареньким дідусем і собакою Кучугуркою. Найбільшою втіхою дідуся і хлопця була книга казок, написаних самим дідусем. Читанням казок на площі дідусь заробляв собі й онуку на життя. Проте якось дідусь занедужав, і зовсім не залишилося грошей. Натомість злий пан Крук, який обирав бідних людей, запропонував дідусю закласти його книгу з казками, що й було зроблено. Однак Тишко дуже засмутився через це й пообіцяв викупити книгу. Він влаштувався помічником до крамнички солодощів тітоньки Мальви, яка виявилася чарівницею та допомогла повернути книгу.

Слід відзначити, що у книзі чудові ілюстрації. Вони трохи нагадують ілюстрації відомого художника Р. Інгпена (наприклад, у книзі «Різдвяна ялинка») і так само сприяють проникненню духом Різдва. Окрім того, в історії багато чудес, у які так хочеться вірити. Зокрема, і останній момент, коли здається, що більше нічого не вдієш, Тишка врятували два янголи – його батьки, які померли.

Мені надзвичайно сподобалася ця історія. Після неї дійсно віриш у чудеса, силу добра і любові. Це справжня різдвяна казкова історія.

8/50

#Казкова історія

#ФабулаКнигоманія2017_33

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.