Салман Рушді. Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей

#ФабулаКнигоманія2018 #FabulaBookMap_16

24/50

Магічна, чарівна і трохи загадкова історія про джинів, гарних і не дуже (вони можуть потрапляти у людський світ і заволодівати тілами чоловіків і жінок), та звичайних людей, які, самі того не знаючи, контактують із джинами. Ця історія – це переплетіння людської долі із чарівним невидимим світом  Події охоплюють великий період – із ХІІ ст. до сьогодення.

Якось у двері філософа Ібн Рушда постукала молода дівчина Дунія, яка насправді виявилася джинією, закохалася в Ібн Рушда і народила йому багато дітей. Про різні долі потомків філософі і джинії, їхню боротьбу зі злом і йде розповідь у книзі. Кожен із нащадків чимось відрізняється від звичайних людей (наприклад, уміє левітувати, чітко визначати поганих людей і таврувати їх, метати блискавки) і в певний час свого життя починає чути джинів. Джини контактують із світом померлих і можуть навіть виконувати їхні завдання у світі живих людей.

Дуже незвична книга, читається нескладно; і хоча сюжет не надто карколомний, але він непередбачуваний – читаєш і не можеш зробити припущення, що станеться далі по сюжету. Автор у книзі багато говорить про людську долю, важливість прийняття її випробувань, пошук себе і безмежну любов, що не закінчується навіть із настанням смерті. Ця книга – для тих, хто полюбляє східну міфологію, філософію і фантазійні світи.

Опубліковано у #ФабулаКнигоманія2018, Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.