Роман Росіцький. Лук Нічної Громовиці

У цій історії розповідається про пригоди тринадцятирічної дівчинки Інги, яка була обрана вищими світлими силами (зокрема, Нічною Громовицею) для боротьби з темними силами – агентами злого чарівника Космотумена. Нічна Громовиця дає Інзі чарівні лук і стріли; ними вона може вбивати невидимих агентів Космотумена, які всіляються в людей, через що ті стають злими і завдають багато лиха іншим людям. Багато агентів Космотумена Інга знайшла у власній школі і вдало їх подолала. Найстрашнішим її ворогом виявився хлопець на ім’я Гуфі, який був провідником темних сил у наш світ. Наприкінці історії відбулася велика битва Інги з Гуфі та іншими «темними», унаслідок якої Інга звільнила Гуфі від невидимого агента Космотумена і світ від темної небезпеки.

Книга більше розрахована на читачів підліткового віку; у деяких місцях трохи нагадувала «Ночной дозор». Але все одно вона цікава, тримає читача до кінці, до розв’язки. Водночас розкривається тема людського щастя: коли ми відчуваємо щастя, ми на все здатні, і навіть силою власної думки можемо зробити те, що бажаємо.

Єдине, що мені трохи засмутило, – це те, що у спілкуванні з нечемними дорослими головна героїня теж поводиться нечемно, інколи навіть першою провокуючи конфлікт. Мені здається, що в більшості ситуацій конфліктів можна уникнути, не переходячи на крики і образи, поте це лише моя думка.

Загалом, книга написана цікаво і просто.

9/50

#Книга, в якій головний герой рятує світ

#ФабулаКнигоманія2017_34

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.