Промінчик надії на здійснення дитячих мрій

23/52 Книга зі щасливим фіналом – #ФабулаКнигоманія2017_41

Анджела Нанетті «Чоловік, який вирощував комети»

Дорослі, які читають цю книжку, стовідсотково побачать в ній багато «негативу» чи того, що може бути вартим, на їхню думку, осуду. Власне, кількість побаченого «негативу» і буде для кожного внутрішнім мірилом людяності, як на мене. Тому що дитячим серцям, на противагу дорослим, не властиво пропускати цю чудову історію крізь багато шарів умовностей, які накладає на все і всіх наш жорстокий світ. Вони ще не мають тої кількості пекучого життєвого досвіду, який би затьмарював, отруював та очорняв їхнє сприйняття. Тому щиро співчувають головним героям і вболівають за них.

Зовсім молода матуся-одиначка змушена важко працювати, щоб дати лад двом синочкам. Хоч її у селі вважають дивакуватою та непутящою, вона не втрачає життєрадісності і старається виховувати своїх дітей не про людське око, а в щирій любові, в єдності з природою, у взаємній довірі та не підлаштовуючись під стереотипи. І навіть коли зовнішній світ намагається розбити їхню сімейну гармонію, хлопчик Арно, який дуже сильно вірив у свою мрію і чекав на її здійснення, не опускає рук і, зрештою, знаходить щастя – одне на всіх.

«Чоловік, який вирощував комети» – прекрасна спроба пояснити дітлахам, що бувають такі ситуації, коли хтось із їхніх однолітків не знає своїх батьків, росте без тата. Когось вважають дивакуватим, відлюдькуватим тощо, але це аж ніяк не має означати, що такі сім’ї потрібно засуджувати. Адже ніхто не знає, що насправді лежить на серці в іншого… Натомість, саме для таких от особливих діток із важкою долею розповідь стане промінчиком надії на здійснення мрії.

#ФабулаКнигоманія2017 #ФабулаКнигоманія2017_41 #іринастахурська

 

Дякую.

З повагою,

Ірина Стахурська

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.