Песчаный дьявол

Комусь подобаються твори Дена Брауна, а мені більше до вподоби творчість Джеймса Роллінса, а особливо серія книг про спецзагін “Сигма”. “Пісочний диявол” – це перша книга з цієї серії, яка розпочала велику низку пригод спеціальних американських агентів. Мені дуже подобається, що автор у своїй книзі використовує реальні місця, історичні факти та події і на них будує свою історію, а в кінці ділиться науковою літературою, яка допомагала йому при написанні.

“Пісочний диявол” починається з містичного випадку у лондонському музеї: вибухнула статуя верблюда, вбивши випадкового охоронця. Цей випадок привертає увагу відразу багатьох людей: дочки археолога, яка хоче знайти свого пропавшого батька, спецагентів “Сигми” та таємничої Гільдії. Всі вони хочуть знайти містичний Убар, про скарби якого ходять легенди, і там отримати відповіді на свої питання, розгадати всі загадки історії та науки.

Книга захоплює з першої сторінки та не відпускає до останньої, хочеться схопити наступну і прочитати про нові пригоди вже відомих героїв.

 

46. Книга в жовтій обкладинці – #ФабулаКнигоманія2017_46

 

#ФабулаКнигоманія2017

#ФабулаКнигоманія2017_46

 

 

 

IMG_1614

 

 

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .