Печать Иуды

Сьогодні вирішила написати відгук про іншу книгу Джеймса Роллінса “Печатка Іуди”. Хоча це четверта книга у серії про спецзагін “Сигма”, саме вона була моїм першим знайомством з автором та головними героями, з якими я познайомилась на початку цього року. Кожна книга написана як окремий твір, тому можна їх читати окремо, незалежно від інших частин серії. У цій книзі була лише одна згадка з першої книги: момент, коли Сейхан стріляла у Пейнтера. Не знаю яка це частина, але сюжет цей спогад не зіпсував.

Цього разу автор розповідає свою версію історії Марка Поло. З уроків всесвітньої історії відомо, що Марко Поло у тринадцятому столітті нашої ери здійснив подорож до Китаю, яка тривала ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ РОКИ. Повертаючись додому, мореплавець був обдарований золотом, кораблями та слугами, але у Персію він приплив вже на двох, а не чотирнадцяти кораблях, з вісімнадцятьма, а не шістьма сотнями людей. Марко Поло так і не розповів, що трапилось з ним та його людьми протягом тієї подорожі, а Джеймс Роллінс розказує свою історію, опираючись на цей містичний факт.

У книзі появляються нові науковці, які допомагають розібратись з загадками історії та побороти страшний вірус, вже знайомі агенти “Сигми”, ну і звичайно ж знову таємнича Гільдію, яка хоче використати смертоносний штам у своїх темних справах.

Багато загадок, перепон, пригод очікують головних героїв та читачів, захоплюючи з головою, інтригуючи та зацікавлюючи з перших рядків. У цій книзі містики більше, ніж у попередній, яку я читала, але це не робить її гіршою, просто більш фантастичною.

 

12. Дуже товста книга (не менше 500 сторінок) – #ФабулаКнигоманія2017_12

 

#ФабулаКнигоманія2017

#ФабулаКнигоманія2017_12

 

IMG_1615

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .