Оля Русіна. Сестричка

Авторка цієї книжки – шістнадцятирічна дівчина Ольга, яка, спостерігаючи за сестрою та її друзями, записувала побачене у вигляді невеликих історій. З таких історій і складається ця книг.

Ксеня – молодша сестра героїні. Вона непосидяча, капосна й активна, з великою фантазією. Кожного дня вона разом зі своїми друзями-близнюками Мартою та Артемом витіває щось нове. Інколи до своїх ігор вони долучають старшу сестру. Подекуди витівки й капості дітей призводять до негараздів, які можна розв’язати тільки за допомогою дорослих, але дітей це не засмучає, і вони продовжують свої ігри наступного дня. То, переодягнувшись у лицарів і дам, вони влаштовують лицарські турніри; то настільки захоплюються грою в дочки-матері, що вимагають від оточуючих реально доглядати їх немовля; то влаштовують у квартирі шпіонську штаб-квартиру; то шукають злочинців у покинутому дитячому садку; то організовують ресторан у квартирі; то йдуть до лісу на кілька днів в експедицію без дозволу батьків; то намагаються створити море у квартирі; то влаштовують змагання з брехні – отже, роблять усе, щоб не нудьгувати.

І хоча це не Микола Носов, все одно книжечка кумедна. Однак якщо уявити, що ці історії трапилися в реальному житті, то мені як мамі трохи страшно за дітей (адже не всі їхні витівки безпечні), а також можна тільки дивуватися терпінню і витримці батьків.

16/50

#Книга, написана молодим автором

#ФабулаКнигоманія2017_27

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.