Ольвія

“Ольвія” – роман українського письменника Валентина Чемериса. Автор відтворює часи шостого століття до нашої ери, коли степами України кочували скіфи, на півдні нашої держави жили греки, а цар Дарій захоплював світ. Письменник яскраво змальовує побут та звичаї тогочасних людей, боротьбу за свою свободу, бажання жити вільними та ні від кого не залежати.

На фоні усіх цих подій письменник розповідає про коротке та трагічне життя молодої гречанки Ольвії. Усе її життя щастя завжди ходило поруч, але не було з нею: здається, що воно вже тут, Ольвія тримає його за руку, а воно знову вислизає.

На початку книги молоду дівчину насильно видають заміж за скіфа Тапура, що стало гарантом миру між їхніми народа. Тяжко їй з чужими людьми у чужому таборі, але вона привикає і навіть закохується у свого чоловіка, але нова біда прийшла – цар Дарій. Його військо неволить та вбиває всіх на своєму шляху на Схід. Ольвію викрадають з немовлям, катують її та вбивають дитину. Чоловік не встиг врятувати їхнє немовля, але зумів врятувати дружину, а тим часом скіфи заставляють Дарія з військом відступити назад і покинути їхні безкраї степи. Здається, що нарешті все буде добре, Тапур та Ольвія разом, у них будуть ще діти (хоча вони ніколи не забудуть свого первістка), але…  стріла божевільного персидського вояка обірвала життя Ольвії та щастя Тапура, вбила одне тіло та дві душі.

“Ольвія” – це красива історія трагічного кохання на фоні історичних подій на території нашої держави.

 

23. Книга з назвою в одне слово – #ФабулаКнигоманія2017_23

 

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_23

 

IMG_1599

 

 

 

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .