нил

Ніл Гейман “Діва і веретено”

 

Почну з того, що я просто обожгюю Ніла Геймана. Це один з моїх улюблених письменників. Читати його книги – це суцільне задоволення. Обожнюю його мову, його манеру написання, його сюжети. Його книги настільки мене захоплюють, що я просто не можу від них відірватися. І ця історія також не стала винятком.

Я захопилася просто з перших рядків. Мені дуже подобається, коли казки інтерпретують по-сучасному (мабуть, саме тому я так обожнюю серіал “Одного разу в казці”), тому мені було цікаво зустрічати на сторінках уже знайомих персонажів. І було дуже несподівано, що герої виявлялися зовсім не такими, якими ми їх знаємо за казками. Але в цьому ж і родзинка!

Також величезним плюсом цієї книги є ілюстрації. Вони просто неперевершені! Можливо, я так захоплююся, бо в самої ручки трохи з Житомира ростуть, але малюнки дійсно радують око, привертають увану та надають історії атмосферності. Навіть в тому електронному варіанті, у якому читала я.

Обережно, далі можна нарватися на спойлери!

Я правда не знайшла в цій книзі нічого вісімнадцятиплюсного. Можливо, це лише через момент поцілунку двох дівчат. Або трохи через жорстокість з відрубуванням кінцівок. Хоча я зустрічала підліткові книги набагато жорстокіші, так що тут вже дивлячись на те, чи є з чим порівнювати.

Але в цілому книга дуже мила. І просто надзвичайно мені сподобалася!

Прочитано на тему “Книга твого улюбленого автора, яку ти ще не читала”

#ФабулаКнигоманія2017, #ФабулаКнигоманія2017_2

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.