Невиправдані сподівання

8/52 Книга, яку можна прочитати за один день – #ФабулаКнигоманія2017_21

Джон Сібрук «Nobrow. Культура маркетингу. Маркетинг культури»

Почну з того, що книжка мені зовсім не сподобалася, і рекомендувати комусь я її точно не можу. Це той варіант, коли шкода потраченого часу, навіть якщо то є лише один день. За цікавою назвою та анотацією, які позиціонують книжку як цікавий нон-фікшн, сховали насправді книжку «ні про що».

Не знайшла я там для себе ні культури, ні маркетингу, ні якихось логічних взаємозв’язків між цими сферами, що могли би стати відкриттям для читача. Лише повно незнайомих прізвищ американських діячів поп-індустрії та пояснення термінів, які сам же автор і придумав, а більше їх ніхто і не вживає. Занадто багато особистих спогадів автора (колумніста кількох американських журналів), його не завжди зрозумілих та доречних рефлексій. Загалом читалася книжка нудно, і якщо не старатися вникати, марно відшуковувати в ній глибокий зміст, то це дійсно чтиво на один вечір.

Читала за порадою одного з книжкових відеоблогерів, тож дозволю собі ще одне застереження: критичніше ставтесь до чужих порад, навіть якщо вони хвалебні. Обирати книжки для прочитання потрібно вкрай ретельно, особливо таким людям, як я, що не дозволяють собі залишати книжку недочитаною.

Оцінюю прочитане в 1/5 балів. У Книгоманії це 8/52, #ФабулаКнигоманія2017_21 – книга, яку можна прочитати за один день.

#ФабулаКнигоманія2017 #ФабулаКнигоманія2017_21 #іринастахурська

 

Дякую.

З повагою,

Ірина Стахурська

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.