IMG_0590

Ми були брехунами

Е.Локгарт “Ми були брехунами”. Незнайома авторка, невідомо про що роман. Але купила, бо на обкладинці написано “Бестселер The New York Times”. І тільки прочитавши, зрузуміла, який правильний вчинок зробила.
Спочатку здивувало, що текст написаний дуже просто, навіть примітивно. Було навіть нецікаво, я не розуміла, в чому конфлікт. Але з кожною сторінкою роман затягував, спочатку легкою атмосферою літнього відпочинку на острові, потім загадкою, таємничістю нещасного випадку, який трапився з головною героїнею і про який йшлося тільки натяками. А від другої половини книги вже не могла відірватися – настільки співпереживаєш, співчуваєш героям, розумієш, як їм важко залишатися людьми в певних обставинах і як вони, не зважаючи на це, все ж залишаються відданими своїм принципам. Стає зрозумілим стиль написання, і те, що раніше здавалося примітивним, видається справжньою знахідкою авторки. Крім того, дуже подобається обкладинка, художнику, здається вдалося вловити щось невловиме.
Кінцівка взагалі вразила. Вкотре переконалася, що мої смаки абсолютно співпадають зі смаками Нью-Йорк Таймс.

Твір орієнтований на підлітків, але я б сказала, що це навпаки – дуже доросла література. Якщо випаде нагода, прочитайте обов’язково!
п.42. Книга з нещасливим фіналом

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.