Місто з химерами

“Місто з химерами” – це дивовижний твір Олеся Ільченка, автора численних біографічних книг для великих та маленьких читачів, в якому вдало поєднались вигадка письменника та історичні факти. Автор цієї книги розповідає про одного з найвідоміших та найзагадковіших київських архітекторів середини дев’ятнадцятого століття, який зробив неоціненний вклад у живописну та неповторну архітертуру української столиці.

Владислав Городецький був легендою ще при житті, дивуючи колег по фаху, друзів, знайомих та простих мешканців міста Києва унікальними архітектурними рішеннями при створенні римо-католицького костелу святого Миколая, Національного художнього музею, Караїмської кенаси, а головне – будинку з химерами на Банківській вулиці, який досі привертає немалу увагу жителів міста та туристів.

При написанні твору Олесь Ільченко користувався архівними даними, які стосувались Владислава Городецького, та спілкувався зі спеціалістами, які знали чимало фактів про життя архітектора, щоб максимально передати дух того часу, його настрій, цінності, характер міста та його жителів, і головне достовірно описати життя Владислава Городецького, його думки, плани, ідеї та навіть мрії. Це робить його книгу документальним, біографічним та історичним романом з елементами вигадки, що перетворює його у детективно-фантастичну історію.

На мою думку, “Місто з химерами” варто всім прочитати, хто захоплюється біографічними романами, а також всім хто хоче трохи більше дізнатись про прекрасне місто Київ та історію його вулиць та будівель.

 

#ФабулаКнигоманія2017

#ФабулаКнигоманія2017_1

 

1. Книга, яка вже давно є в твоїй бібліотеці – #ФабулаКнигоманія2017_1IMG_1376

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .