Львівські морелі з присмаком дощу

У збірку “Львів. Вишні. Дощі” увійшло десять теплих оповідань про людські стосунки на фоні львівського колориту. Історії написані жінками і здебільшого про жінок, але, думаю, що й чоловікам буде цікаво почитати. Книга легка і ненапряжна – читання можна починати чи продовжувати з будь-якого оповідання, тому її можна тримати десь на видному місці і діставати тоді, коли хочеться створити собі гарний настрій – відчути свіжий запах дощу, смак кисло-солодких морелей, атмосферу старих львівських вуличок.

До речі, у задумі авторок книга мала називатися “Львів. Морелі. Дощ.” Але не всі знають, що морелями на Львівщині називають сорт особливо великих і смачних вишень, тому вирішили трохи змінити назву.

Книга досить непогано оформлена – гарна обкладинка, шрифт вишневого кольору – в тон тих самих морелей. Читається дуже швидко, не помічаєш, як оповідання минаються одне за одним, наче соняшникові зернята. Я б радила брати цю книгу на відпочинок чи в дорогу – таке легке читання спонукає до розслаблення і перебування в доброму настрої.

п.19. Книга, що вийшла в 2017 році

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.