Львів. Смаколики. Різдво. Збірка

Ця книга – збірка оповідань сучасних українських письменників про Різдво. Можу сказати, що для мене вона пройшла спокійно. Прочитавши книгу до кінця, деякі оповідання згадуєш з трудом. Але в цілому, книга непогана.

У книзі 10 оповідань. Деякі з них – згадки авторів про своє дитинство, але більшість – історії, у яких творяться дива на Різдво. Мені сподобалась історія Тетяни Белімової «Зайва хвилина». Вона про те, як втрачена хвилина (головна героїня Ольга не встигла на трамвай) змінила її життя. Якби вона встигла, все склалося б по-іншому, Ольга б не зустріла Ігорка. Дійсно, все, що нам дається в житті, дається не просто так. У життєвій метушні можна забути про себе, близьких і не помічати важливого. Й інколи запізнення, затримка – це не проблема, не кінець усього, а спроба показати нам речі більш важливі, відкрити нові можливості для розвитку.

І ще мене дуже вразив вірш Анни Хоми в оповіданні «Телефон». Він – про безмежну любов, яка здатна змінити все навкруги, про віру, що все буде якнайкраще. Наведу уривок:

Я уклала угоду з літом,

І нікуди воно не дінеться.

Всі дощі будуть пахнути квітами.

Ми зустрінемось…

28/50

#Випадкова книга

#ФабулаКнигоманія2017_44

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.