Лаура Рестрепо. Леопард на солнце

#ФабулаКнигоманія2018 #FabulaBookMap_22

29/50

Динамічна і захоплююча історія про помсту і любов, що межує з безумством.

Клани Барраган і Монсальве доводилися один одному близькими кровними родичами, а їх найбільш активні представники – Нандо Барраган і Мані Монсальве – були двоюрідними братами. Колись по молодості Нандо Барраган в пориві ревнощів убив Адріано Монсальве, і з тих пір клани Барраган і Монсальве розділилися і перебували у стані війни. Щороку в певний день хтось із чоловіків з Барраганів і Монсальве вмирав насильницькою смертю, а представники іншого клану клялися помститися. І вони мстилися (самі або за допомогою найманих убивць). У цій помсти і очікуванні неминучої смерті Барраган і Монсальве прожили 20 років. Багато чоловіків померли, а жінки не встигали знімати траур.

Через 20 років після початку кровної ворожнечі деякі представники Барраганів і Монсальве намагалися покінчити з помстою і зажити звичайним, спокійним життям. Вони щиро любили своїх жінок і не хотіли, щоб їхні майбутні сини жили в страху бути вбитим. Але чи може пристрасна любов зупинити кровну помсту, тим більше якщо зупинити її намагаються лише деякі представники клану?

Авторка відмінно показала, що після помсти, навіть такої бажаної і довго планованої, завжди настає порожнеча і осяяння про безглуздість помсти. Будь-яка помста породжує тільки гірші наслідки, оскільки виходить не з любові. На жаль, мудрість та каяття настають занадто пізно.

Роман, безумовно, цікавий, читається дуже легко (наприкінці є навіть примітка, що при перекладі автор допомагав перекладачеві).

Опубліковано у #ФабулаКнигоманія2018, Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.