Код да Винчи

“Код да Вінчі” – це книга, яку не всі читали, але про яку чули точно всі. Такого масштабного скандалу не було давно: про неї говорили, критикували та хвалили, забороняли, обговорювали і читали, читали, читали, щоб скласти власну думку, зрозуміти чому через цей твір стільки галасу…

На мою думку, якби кожен, читаючи будь-яку художню книгу пам’ятав, що це вигадка автора, то такого шаленого скандалу б не було, але інколи люди перестають відчувати межу між реальністю та ілюзією.

Я велика фанатка Леонардо да Вінчі як художника, винахідника, генія свого часу, тому я з радістю читаю все, що з ним пов’язано. Ден Браун у своїй книзі багато спирається на винаходи митця, його картини та свої варіанти розшифрування їхніх значень. Для мене, “Код да Вінчі” – це хороший пригодницький роман, наповнений погонями та втечами, історичними загадками та варіантами їх рішень. Він не став моїм улюбленим, але я  і не жалію, що потратила час на його прочитання. Мені подобається, що автор використовує історичні факти та дані при написанні книги та маневрує ними для створення ствоєї художньої реальності.  Автор виражає декілька цікавих припущень, але вони залишаються лише припущеннями людини, яка не займалась професійним вивченням творів Леонардо да Вінчі, а лише вдало використовує їх для розвитку подій своєї книги.

Це хороша книга для тих, хто любить пригодницькі романи, а фільм дивитись не раджу: він був явно невдалим і без книжки у ньому не розбирешся.

 

24. Найскандальніша книга останніх років – #ФабулаКнигоманія2017_24

 

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_24

 

IMG_1558

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.