копия

#КнижковийГороскоп

Овен

Людська істота — це така тварина, яка мусить боротися, щоб вижити. Ніде це не є більш очевид­ ним, ніж у тій частині міста, де я живу.

Тілець

Царю, як відомо, не вистачає гумору, але якщо я сподобаюсь йому, я буду мати можливість роз­важати його під час усього його перебування. Хоча ніхто не знає, що може сподобатися цареві. Ніхто не знає, що відбувається всередині людини.

Близнюки

Він приходить, щоб побачити мене в моїй клітці. Я гадки не маю, як довго я сиджу тут. Час ніколи не має сенсу в темряві; можливо, він і зовсім не має ніякого сенсу.

Рак

Навіть Бог не може витримати гармонії. Може, саме тому він відчуває необхідність створювати хаос на землі, і тільки таким чином люди можуть оцінити Рай, коли зникає остання надія.

Лев

Ми часто гуляли у гавані, насміхаючись над усією дурнею світу, глузуючи з новоспечених дворян з їх­ німи шовковими панчохами кольору яєчного жовтка, з циганок, що жебракували з ранку до ночі. Наше життя було наповнене сатирою.

Діва

Небезпечно їздити вранішнім Копенгагеном. Ворота міста зачинені; пересічні люди сплять сном праведників. Не сплять тільки грубі мужла­ни, і звук проїжджаючої карети змушує нападників гострити ножі. Але нотаріус, можливо, має благо­ словення. Може, Бог береже його. А може, диявол пильнує свою власність. Удень і вночі.

Терези

 — Ви повинні приймати речі такими, якими вони є. І ви повинні робити все так, як каже цар. Будь­те обережні з Петром Олексійовичем. Він могутній володар, геніальний у багатьох речах, але цар не схожий на нашого улюбленого Фредеріка.

 Скорпіон

 Тим часом сонце сховалося за хмарами. Світло зробилося ніжно-блакитним. Дві сороки клювали яблуко. Я вилізла на кам’яну лаву і обійняла АннуСофію. Вона взяла мою руку і притулилася до неї своєю щокою. Ми сиділи так довго. Дуже довго.

Стрілець

Цар і цариця ідуть через двір у супроводі кількох росіян і данців, які носять шпаги і капелюхи з плю­мажами. Їхні обличчя зараз жорсткі і насторожені, ніби знають, що вони — частина театрального спек­таклю, в якому з них дуже скоро буде зірвано маски. Щось не так. Чому я відчуваю, що щось іде не так?

Козеріг

Ми відчуваємо такі речі тому, що вуха у нас біль­ші, ніж вуха звичайних людей. Ми можемо почути шепіт богів, ми можемо чути голоси, які піднімають­ся вгору з болота…

Водолій

Монастир після пожежі починає відновляти­ся та розширятися. Намір Данилова полягає в тому, щоб створити окремі відділення для чоловіків і жі­нок. Нам більше не дозволено сповідувати наші грі­хи разом. Ми повинні підкоритися диктату право­славної церкви.

Риби

Рано-вранці я йду, взявши з собою лише саквояж, очеретяну палицю і мою виношену шубу з білячого хутра. Лід стелеться переді мною, наче білий килим. Місяць сяє мені услід, коли я рухаюся кригою через річку до Петербурга. Будь-якої миті я очікую, що лід розколеться, але він міцний, як ка­мінь.

Опубліковано у #КнижковийГороскоп, Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.