29852610_1920075241656123_959971444_n — копия

#КнижковийГороскоп

Овен

Містер Джеймс К’юше-Прінклі був переконаний, що колись одружиться, хоча до тридцяти чотирьох років не зробив нічого, аби зміцнити цю впевненість.

 Тілець

На Цейлоні він стежив за тим, як росте чай на плантаціях, у  Британській Колумбії  — як родять фруктові дерева, а  в Австралії допомагав вівцям відрощувати вовну. Ще за кілька років із подібною місією він відвідав східне узбережжя Канади.

Близнюки

— Заради хвилинного ефекту ти готова поступитися здоровим глуздом,— похитала головою місіс Пенстреппон.— І якщо в Лафбріджі трапиться якась прикрість, не кажи потім, що цього ніхто не передбачав.

Рак

Увечері, напередодні того дня, на який було призначено полювання, Аманда дуже довго блукала на самоті уздовж берега струмка, видаючи дивні звуки, які сама вона вважала собачим гавкотом. Ті, кому довелося це чути, вирішили, що вона готується до виступу на сільському святі, де має намір імітувати голоси тварин, що мешкають на фермі.

Лев

Кухня, немов командний пункт, не просто розташовується в  самому центрі бурхливої діяльності: з  її високого заґратованого вікна з  широким підвіконням і  глибоким отвором у  вигляді амбразури відкривається чудовий краєвид на пагорби, зарóслі вересом, і  лісисті долини між ними.

Діва

Одного холодного й похмурого ранку вона стояла біля воза, куди вже було укладено її багаж, і чекала, поки приготують те, що повинно було відправитися до міста на ринок. Значно важливіше було продати курчат, свіже масло і яйця, ніж вчасно довезти її до поїзда.

Терези

Порівняно із затишною і  теплою свинарнею, де долівку було вистелено соломою, спальня на перший погляд виглядала нецікавою. Однак засмучена тварина несподівано виявила дещо таке, чого завжди бракує навіть найвинахідливішим поросятам. Гостре ребро нижньої рами ліжка розташовувалося якраз на такій висоті, що дозволяло поросяті несамовито чухатися й  тертися об нього, при цьому в  найблаженніші миті воно артистично вигинало спинку і протяжно кувікало від захвату.

Скорпіон

Деякий час незнайомець дивився просто перед себе напруженим, немовби незрячим поглядом, а  потім закрадливо заговорив, ніби у  нього було що повідомити людині, яка не проти його вислухати. — Дивні речі кояться в  цьому світі,— сказав він.

Стрілець

— Я не можу сказати точно, де перебуватиму найближчими днями,— відповіла звільнена гувернантка.— Тому нехай мої речі будуть у  вас доти, доки я  не повідомлю вам свою адресу телеграмою. Це лише кілька саквояжів, кілька ключок для гри в гольф і молоденький леопард.

Козеріг

— Шестеро загіпнотизованих курок були міноркської породи, а сьома — гудан , чорно-біла, з пучком пір’я, що звисав на очі. Вона взагалі змію не могла розгледіти, тому й гіпноз на неї не подіяв. Помітила тільки, як щось на підлозі звивається, кинулася і заклювала до смерті.

Водолій

Ніколи не треба забувати, де людина народилася. Назвіть місце, звідки вона родом, і  я відразу скажу вам, із ким ви маєте справу і чого від неї можна чекати

Риби

— Заохочуючи гру в  шашки, ви наражаєте свою родину на серйозний ризик,— зауважив Кловіс.— Один знайомий тюремний священик розповідав мені, що серед найстрашніших лиходіїв, засуджених до смертної кари або до тривалих термінів тюремного ув’язнення, яких він знав, не було жодного гравця в  бридж. І  навпаки: з-поміж них виявилося щонайменше двоє завзятих шашкістів.

Опубліковано у #КнижковийГороскоп, Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.