Книга, яку було екранізовано у “Фабула2017”

zD5Ekj4qoPYСьогодні поговоримо про 2гу за номером книгу у челенджі від видавництва “Фабула” – це книга, яку було екранізовано , а саме “Ловець Снів” Стівена Кінга. Я більш ніж впевнена, що під цією категорію буде прочитано  безліч різноманітних книг,так як їх і справді дуже багато. Але чому ж я обрала саме цю книгу?!Ще підбивши підсумки прочитаного у 2016, зрозуміла, що за рік жодного прочитаного Кінга, та й книга була подарована мені ще на 8ме березня вже давно дивилась на мене з книжкової полиці, і просто таки просила “прочитай”,от і почалось.

“Ловцю снів” за 10ти бальною шкалою – поставлю сім. Він аж ніяк не розчарував, але і не захопив так, як для прикладу “Мізері” чи “11.22.63”. Як на мене,то хороше вечірнє чтиво, особливо, коли усе так буденно, сіро і хочеться чогось “гостренького”. А у цій книзі такого достатньо. Багато хто писав про те, що хронологія подій у книзі складна і заплутує, та ні – запевняю вас, якщо повністю поринете у книгу,то все буде зрозуміло.

Історія Кінга,заслуговує на те,щоб бути прочитаною. Вона просякнута знову ж таки містичним “Деррі” та підлітками, є посилання на “Воно”. Та раджу не їсти під час читання,аби уникнути конфузів, особливо для тих,хто надто чутливий.  Це історія,що порушує тему дружби, віри та любові до ближнього. Не менш важливим є показ того, що дитина, яка особлива, яка має вади – не заразна,і з нею можна і  потрібно товаришувати, а не цуратися, що часто бачиш у 21 столітті.  Страшна, місцями “липка” історія і водночас зворушлива своїм підтекстом. А ще Стівен Кінг написав її звичайною кульковою ручкою. Тому шануйте автора і хорошого вам читання.

P.S: на ніч не читайте багато, а то прибульці приходять у снах)

2/52

#Книга_яку_було_екранізовано_СтівенКінгЛовецьСнів

#ФабулаКнигоманія2017

 

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.