Много шума из ничего, або Читацький НеФелікс

Свого часу навколо цієї книги було чимало галасу. І я, нарешті, вирішила скласти свою думку щодо Книги року ВВС Україна 2014 року. 5 з 52: Книга з любовним трикутником у сюжеті — Софія Андрухович «Фелікс Австрія» #ФабулаКнигоманія2017_28 Оцінивши розмір книги, вирішила, що це буде книга, яку прочитаю за день. І виділила під це цілий вихідний….

Читати далі
Богиня Михайла Юдовського

Богиня! Минув тільки місяць з початку Книгоманії, я пишу свій четвертий відгук, а дехто вже дочитує п’ятнадцяту книгу! Знімаю шляпу! Сьогодні роздум про ще одну відкладену книгу, яку я не встигла прочитати, коли вона тільки вийшла. Це збірка оповідань талановитого киянина, який зараз мешкає у Німеччині, Михайла Юдовського. 4 з 52: Михайло Юдовський «Богиня» (2016…

Читати далі
Драма чи детектив?

Сьогодні я хочу поділитися враженнями від книги, яка вийшла друком у нашому видавництві ще у вересні. Зазвичай я читаю усі наші книги, але тоді майже одночасно вийшло одинадцять книг. І я відклала на потім дві з них (про другу я теж обов’язково напишу). Почну із захоплюючої детективної історії від Маргарити Хемлін.

Читати далі
“Лёд тронулся!”

Безкінечна низка святкових днів закінчується. Свята, гуляння, гості, поїздки і, звісно, робота — найти час на читання було непросто. Але «лёд тронулся!», і я готова поділитися своїми враженнями від першої, прочитаної у цьому році, книги. Свої відгуки буду писати як українською, так і російської мовою — залежно від того, на якій мові я читала книгу….

Читати далі
“Ми приймаємо виклик!”

Цю історію треба починати з розповіді про мого тата. Мій тато обожнював читати! Він часто їздив у відрядження, і першим місцем, яке він відвідував у кожному місті, була книжкова крамниця. Книги у Радянському Союзі були не меншим дефіцитом, ніж чорна ікра чи французькі духи. Тому кожній новій книзі мій батько радів, як дитина. Влітку ми…

Читати далі