Казки барда Бідла

Що може бути краще цікавої казки осіннього холодного вечора за чашкою смачного ромашкового чаю? Лише магічні казки Барда Бідл
а, про які вперше всі дізнались з книг про Гаррі Поттера, хлопчика-який-вижив.
Книга складається з п’яти історій, кожна з яких вчить маленьких чаклунів бути добрими та жити в мирі та злагоді з маглами. Ну і звичайно ж, до цих п’яти казок входить найвідоміша зі всіх “Про трьох братів”, казка, яка розповідає про смертельні реліквії, вже добре відомі нам з сьомої частини поттеріани “Гаррі Поттер та смертельні реліквії”.
Єдине, що мені особисто недуже сподобалось у ції книзі – це комертарі Албуса Дамблдора. На мою думку, вони тут лишні. Так, вони розповідають про історію кожної казки. Так, вони пояснюють певні моменти, які можуть бути незрозумілими читачеві. Але вони не дозволяють створити своє індивідуальне ставлення до книги, заставляючи прислухатись до слів та думки директора Хогвартсу. І що саме головне для мене, вони стирають чарівний післясмак по прочитанню казки, занурюючи в темну історію її створення та коригувань. Але також я розумію, що авторка поттеріани Джоан Ролінґ не просто так задумала і написала ці коментарі, тому бути категорично проти них я не можу. Я поважаю цю письменницю та її творчість, тому можу просто сказати, що ці коментарі не припали мені до душі.
43. Книга, яку читав головний герой іншої книги – #ФабулаКнигоманія2017_43
bidl1-1-379x600
Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.