Харуки Мураками. К югу от границы, на запад от солнца

#ФабулаКнигоманія2018 #FabulaBookMap_45

23/50

Це історія про непрості взаємини чоловіка на ім’я Хадзиме та його жінок. Кожна з них вплинула на його життя, і сам Хадзиме кардинальним чином змінював і навіть руйнував їхнє життя.

Коли Хадзиме було 12 років, він познайомився з дівчиною Сімамото. До неї він відчував перші ніжні почутті, навіть до кінця не усвідомлюючи цього. Сімамото стала для нього втіленням загадковості, ніжності і жіночності. Однак, переїхавши навчатися в інше місто, Хадзиме втратив зв’язок із Сімамото, але вона назавжди залишилися в його серці, аби колись повернутися.

У старших класах була Ідзумі. Хадзиме, піддавшись сексуальному потягу, сильно ранив душу Ідзумі, яка навіть багато років потому не змогла відпустити зраду.

Безкінечний потік жінок – тимчасових захоплень не давав спокою Хадзиме. І лише одружившись із Юкіко, Хадзиме, немов, відчув полегшення. Але в його житті знову з’явилася Сімамото.

Захопливо, легко і цікаво про те, як наші думки, почуття і мрій, що колись не збулися, можуть міцно тримати людину, про можливість відродження і розвитку стосунків майже із обіймів смерті, про нестримну силу любові.

Опубліковано у #ФабулаКнигоманія2018,Блоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.