EB2B7DBD-64BF-4F6C-91E1-71B8298E6177

Гуго Глязер «Драматична медицина»

Усі знання, якими ми володіємо в даний момент, колись кимось здобувалися. Ми живемо в комфорті завдяки досвіду попередніх поколінь. Іноді, щоб довести правильність чи неправильність якоїсь здогадки, вченим доводилось проводити досить небезпечні експерименти на собі.
Книга «Драматична медицина» — про лікарів, які ризикували власним життям, щоб убезпечити людство від смертельно небезпечних недугів, таких як чума, проказа, різноманітні тропічні хвороби. Ці експерименти не завжди закінчувалися щасливо, але це не зупиняло вчених, захоплених своєю величною справою. Іноді експерименти були вкрай відразливими, іноді здавалися безглуздими. Але кожен з них мав цінність для науки, адже привідкривав завісу таємничості у всьому, що стосується людського тіла, меж його витривалості, здатності опиратися важким хворобам.
Книга видана в 1965 році, в той час, коли медицина була набагато більше обмеженою в знаннях, ніж зараз. Тим цікавіше було читати, адже можна зрозуміти, як далеко просунулась медицина за кілька десятків років.
Для мене цей жанр надзвичайно цікавий, я щаслива, що натрапила на цю книгу, адже багато років цікавлюся розвитком науки і намагаюся стежити за всіма новинками, слухаю науково-популярні лекції і переглядаю документальні фільми.

п.31. Книга про твоє хобі

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.