Глибоко під водою

Є дві речі, на які можна дивитись вічно: як тече вода і як горить вогонь. Вони заворожують своєю неповторністю, ідеальністю, силою та ніжністю. Ось маленький вогник гріє озябші руки, а через секунду це вже полум’я, яке нищить все на своєму шляху. Чи вода, яку жадібно п’є спраглий, даруючи йому насолоду та нові сили, а десь у цю мить та ж вода руйнує цілі міста, не маючи жалю ні до природи, ні до людей.

Пола Гоукінз використовує одну з цих древніх стихій у своїй новій книзі “Глибоко під водою”. Нові смерті та нові розслідування і все це тісно переплітається з водою. Вона манить жертв і манить детектива, манить спостерігачів і тих, хто не хоче нічого про все це знати, а краще забути як страшний сон. У книзі переплились теперішнє і минуле, історії живих і мертвих. І знову, як і у попередньому твору письменниці, неочікуваний фінал і роз’язка.

Написана у такому ж стилі як і “Дівчина у потягу”, історія та її автор дозволяють побачити події з різних сторін, прочитати різні думки та про різні почуття головних та другорядних персонажів.

З нетерпінням чекаю прем’єри фільму, який уже знімається, і надіюсь, що він буде таким ж неймовірним як і книга.

19. Книга, що вийшла в 2017 році – #ФабулаКнигоманія2017_19

ФабулаКнигоманія2017_19

ФабулаКнигоманія2017

 

IMG_1747

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .