Гаррі Поттер і прокляте дитя

Гаррі Поттер і прокляте дитя
Ще до виходу 8 книги про Гаррі Поттера вона викликала бурю емоцій серед фанатів. І звичайно всі поділилися на 2 категорії. Одні з нетерпінням чекали на вихід книги, а інші – не розуміли навіщо було писати продовження, адже історія уже закінчена. Я належу до 2 категорії.
Коли я починала читати цю книгу, то вже знала приблизний сюжет , оскільки не змогла уникнути спойлерів.
По-перше, це п’єса , і коли читаєш, то уявлєш як це має виглядати на сцені. У мене складається таке враження, що автори звертали більше уваги на спецефекти, а не на зміст.
По-друге, десь третина тексту – це уривки з попередніх частин.
По-третє, головним героєм книги стає Альбус Поттер – син Гаррі. Але в сюжеті забагато розповідається про Гаррі , про його роботу і т.п.
Обережно далі будуть спойлери.
І найбільший фейл – це сюжет , у ньому надто багато розбіжностей з циклом. Сюжет полягає в тому , що Альбус і Скорпіус Мелфой повертаються в минуле за допомогою часовороту, щоб врятувати Седрика Дігорі. Звичайно, всім було шкода Седрика, адже він такого не заслуговував і був всього лиш випадковою жертвою. Але в цій книзі все навпаки . Виявляється, смерть Седрика – це ключовий момент в розвитку історії. А щодо часовороту, то у мене досі виникає питання: “Як?”. Щоб повернутися більше ніж на 20 років у минуле, хлопці мали би крутити його пару годин,а то і весь день, але ні, їм вистачає крутнути один раз.
У цієї книги дуже багато мінусів, але,якщо ви фанат Гаррі Поттер, то вам варто прочитати її.
Книга в жовтій обкладинці
#ФабулаКнигоманія2017_46

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.