Гаррі Поттер і філософський камінь

Цієї осені я вирішила перечитати книгу свого дитинства “Гаррі Поттер і філософський камінь”. Особливо цікаво було її перечитувати у новому ілюстрованому виданні.

Читати про Гаррі Поттера та його друзів зараз та понад десять років тому – це зовсім різні емоції та почуття. Тоді вона сприймалась як чарівна історія про маленького сироту, який бориться проти зла разом зі своїми друзями. Зараз вже більше уваги звертаю на характери героїв, описи, прихований зміст, ну і звичайно на певні неточності. Наприклад, у листі з Гогвартсу пише, що можна взяти з собою до школи лише сову, кішку або жабу, а Рон взяв щура, про якого нічого не сказано… У нього був щур-нелегал??? Або ще один момент – коли Гаррі вперше приходить у Дірявий Казан професор Квірел тисне йому руку, а в кінці книги дотик Гаррі для нього смертельний… Дивно…

Але все це дурниці, бо нема нічого краще, ніж знову з улюбленими героями відвідувати уроки зілля і чарів, вирішувати складні задачі, бродити у Забороненому лісі і боротись проти Волдеморта.

І хоча нове видання книги яскраве і красиве, я надаю перевагу першому, без малюнків, де сама уявляєш головних героїв, місця, де вони побували та події, які вони пережили.

 

40. Книга про пригоди трьох друзів – #ФабулаКнигоманія2017_40

ФабулаКнигоманія2017_40

ФабулаКнигоманія2017

 

image_170943_1

 

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .