Галина Вдовиченко “Маріупольський процес”

Це моя перша книга про війну, що точиться на сході нашої країни. Аж не віриться, що все це відбувається з нами, і якби ще кілька років назад я б подумала що в наш дім прийде ця біда, то вирішила б, що марю. Тому й не могла читати книги про АТО – занадто боляче.
Але “Маріупольський процес” читався значно легше, ніж я могла собі уявити. Звісно, тут багато моментів, через які навертаються сльози – і полон, і катування, і смерті побратимів – але все ж в першу чергу це книга про любов, надію і примирення. І ще про людяність, сміливість, дружбу і віру в те, що війна рано чи пізно закінчиться, кохання загоїть рани, а зло буде покаране на вищому суді – “Маріупольському процесі”.
Роман легко читається, у ньому багато красивих описів сходу і заходу нашої країни, гарно передана мова персонажів, наголошено, що кожен регіон має свої особливості, але вони тільки підкреслюють нашу багатогранність, і ні в якому разі не повинні роз’єднувати. Хороші і погані люди є всюди, але хороших все-таки більше.
Книга цікава і добра попри важку тему, тому я рада, що вона потрапила мені до рук.

Може здатися дивним, що я цим романом закриваю пункт “Книга з собакою на обкладинці” (хоча могла б вибрати і інший), адже на обкладинці зображена тільки одинока постать, що рухається дорогою в тумані, і карта України. Але все ж таки цей пункт дуже підходить, і якщо ви прочитаєте роман, то зрозумієте чому (маленька інтрига) ))

п.36. Книга з собакою на обкладинці

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.