Джеремі Стронг. Ракета на чотирьох лапах

Ця книжка є моїм знайомством з творчістю англійського письменника Джеремі Стронга. Зараз можу сказати, що він один з моїх улюблених письменників.

У цій книзі дві історії про пригоди собаки Стрілка, яку за її надзвичайну швидкість називали Ракетою на чотирьох лапах. Стрілка полюбляла дві речі – надмірно їсти і надшвидко бігати, не помічаючи нікого на своєму шляху і збиваючи всіх, хто трапиться на її шляху. Собака не піддавалася дресируванню, хоча її господар – дванадцятирічний хлопчик Тревор – неодноразово намагався це зробити. Проте Стрілка безмежно любить свого господаря і, незважаючи на те, що через неї Тревор постійно потрапляє в халепи (безглузді суперечки, постійні потрапляння до поліції, втечі тощо), Стрілка не дає ображати свого господаря і в найскрутніший момент допомагає розв’язати проблеми.

Мені дуже подобається у книзі романтична лінія – стосунки між Треворем і його подругою Тіною. Вони подобаються один одному, але більш рішуча Тіна (дівчата дорослішають швидше, ніж хлопчики) часто змушує Тревора червоніти, а він не завжди знає, що відповісти Тіні. Усі події у книзі розповідається від імені Тревора, тому дуже смішно читати, що Тревор думає з приводу Тіни та її вчинків і як намагається уникнути обіймів і поцілунків.

Загалом, ця книжка дуже цікава. Розкривається багато ситуацій із життя підлітків (вихваляння, глузування, перше кохання і перші стосунки, суперечки з батьками, непорозуміння з дорослими), проте всі ці ситуації подано з гумором, як їх можна владнати без шкоди.

Коли я зацікавилася цим автором, я почитала про нього в інтернеті. З’ясувалося, що автор тривалий час працював у пекарні, не був письменником, і лише через деякий час почав писати твори і друкуватися. Незважаючи на те, що ця книга була написана автором у поважному віці, мова автора проста, легка, зрозуміла, з підлітковими «словечками», які дуже доречно «вписуються» в загальний контекст. Завдяки цій книзі я вирішила познайомитися з іншими творами Джеремі Стронга і нещодавно купила всі його книги, що видано українською мовою. Він супер!

6/50

#Книга автора, якого ти раніше не читав(ла)

#ФабулаКнигоманія2017_6

 

Опубліковано у Блоги, Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.