Джейн Остін “Гордість та упередження”

 

Як же це чарівно, прекрасно, просто неперевершено! Мені настільки сподобалася ця книга, ща я даже передати вам не можу. Хоч я і знала, чим усе закінчиться, мені все одно було надзвичайно цікаво читати. Я просто не могла відірватися. Мене не могло відволікти нічого: ані гамір на перервах, ані дзвінок. Я просто хотіла сидіти і читати цю книгу. І щоб мене ніхто не чіпав. Узагалі.

Усю книгу я хвилювалась за Елізабет і Джейн, мріяла, щоб вони отримали нарешті свій шанс на щастя. Вони ж так цьго заслуговують! Це просто наймиліші дівчата, приклад для наслідування. Зараз рідко таких зустрінеш. Сором’язливі, милі, добрі. А Елізабет ще й достатньо іронічна. У неї неможливо не закохатися.

Дівчатам, на жаль, не пощастило з деякими родичами. Їхня мати – це просто жах. Вона в мене асоціюється з ураганом, який змітає буквально все на своєму шляху. Її неможливо втихомирити. Її найзаповітніша мрія – видати всіх дочок заміж. А молодші сестри! Особливо Лідія. Як же вона мене бісила протягом усієї книги. Я б не змогла проявляти до неї стільки терпіння, як її старші сестри. Це жахлива, самовпевнена, невихована дівчина! І Мері з Кітті недалеко від неї відійшли. Хоча й могли ще змінитися, адже старші впливали на них позитивно.

А містер Дарсі! Ось це просто чудовий персонаж. Колоритний, розумний, цікавий, іронічний. Хоча спочатку він не викликав у мене достатньо довіри, бо виявляв занадто зневажливе ставлення до оточуючих. Та невдовзі йому вдалося розвіяти мої сумніви. І я була дуже цьому.

Я дуже щаслива, що нарешті прочитала цей роман. Він стояв у мене на полиці достатньо давно, але я боялася, що він може мені не сподобатися. Як же я помилялась! Тепер він по праву входить до списку моїх улюблених книг.

Прочитано на тему “Книга, яка вже давно є в твоїй бібліотеці”

#ФабулаКнигоманія2017, #ФабулаКнигоманія2017_1

Опубліковано у Блоги,Книгоманія2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.