Дванадцята ніч

Любовний трикутник – це майже завжди драма або трагедія: він любить її, вона любить іншого… і в результаті хтось залишається “в мінусі” з розтоптаними почуттями, самотній і нещасний. Але Вільям Шекспір показав глядачеві і читачеві інший варіант любовного трикутника, нестандартний і кумедний.

Історія розпочалась так: Він кохає її, але Вона його не кохає, а любить Іншого, який насправді не Інший, а Інша і закохана у Нього. Складно? Запутано? Можливо, але дуже весело і смішно. Я читала майже кожну сторінку цієї п’єси  з усмішкою на вустах. І що найголовніше – ця історія є з щасливим кінцем. Як? Дуже просто, у Віоли (дівчини, яка видає себе за юнака) є брат-близнюк, Себастьян. Він і допоміг розмотати цей запутаний клубок почуттів. Графиня Олівія закохується у Себастьяна, а герцог Орсіно примирюється з вибором коханої і знаходить у своєму серці нові почуття до давно закоханої у нього Віоли.

“Дванадцята ніч” – це три-чотири години смішних моментів та курйозів, щирих почуттів і великого таланту Вільяма Шекспіра!

28. Книга з любовним трикутником у сюжеті – #ФабулаКнигоманія2017_28

#ФабулаКнигоманія2017_28

#ФабулаКнигоманія2017

IMG_1746

 

Posted in Блоги, Книгоманія2017 and tagged , .